08- 540 676 20

Kontakta oss

Vi svarar gärna på era frågor! 

Alla medarbetare

Therese Göthberg

Therese Göthberg

Operativ chef

Christian Plamboeck

Christian Plamboeck

Affärsområdesansvarig Brand & Säkerhet

Karolina Lindqvist

Karolina Lindqvist

Kontorschef, ekonomi & kurskoordinator

Nabi Kemetli

Nabi Kemetli

Key account manager

Tim Malmsten

Tim Malmsten

Sälj- och marknadsansvarig

Adam Eriksson

Adam Eriksson

IT chef, revisor ISO 27001

Lennart Ljungh

Lennart Ljungh

Produktansvarig ISO 27001, revisor

Jessica Arnsbjer

Jessica Arnsbjer

Ekonomi och Administration

Mobil: 0707-16 88 02
ekonomi@svenskcertifiering.com
Peter Josefsson

Peter Josefsson

Revisor, utbildningsledare

Anette Arnsbjer

Anette Arnsbjer

Teamassistent/Certifikat

Alvin Persaud

Alvin Persaud

Teamassistent/Granskare

Carina Trygg

Carina Trygg

Handläggare/Team-assistent Brand & Säkerhet

Lucas Jordan

Lucas Jordan

Revisor, granskare

Lena Q Olsson

Lena Q Olsson

Produktansvarig ISO 13485, revisor

Johan Björkman

Johan Björkman

Revisor

Bonnie Hughes

Bonnie Hughes

Teamassistent/Granskare

Agid Tan

Agid Tan

IT support/Säkerhet

Våra revisorer och revisionsledare:

Andrea Dahlgren: andrea.dahlgren@svenskcertifiering.se
Ann-Helen Engman : annhelen-engman@svenskcertifiering.se
Berit Johansson: berit.johansson@svenskcertifiering.se
Bobby Grahn: bobby.grahn@svenskcertifiering.se
Camilla Haraldsson : camilla.haraldsson@svenskcertifiering.se
Carolina Persson: carolina.persson@svenskcertifiering.se
Christer Andersson: christer.andersson@svenskcertifiering.se
Christer-Lars Andersson: christer.l.andersson@svenskcertifiering.se
Dennis Lindgren: dennis.lindgren@svenskcertifiering.se
Ellen Friberg: ellen.friberg@svenskcertifiering.se
Elisabeth Leu: elisabeth.leu@svenskcertifiering.se
Elizabeth Smolle: elizabeth.smolle@svenskcertifiering.se
Emma Hallbygård: emma.hallbygard@svenskcertifiering.se
Eva Jonsson: eva.jonsson@svenskcertifiering.se
Eva Lindblad: eva.lindblad@svenskcertifiering.se
Hans Skalin: hans.skalin@svenskcertifiering.se
Irina Håkansson: irina.hakansson@svenskcertifiering.se
Jakob Källström: jakob.kallstrom@svenskcertifiering.se
Jan Eriksson: jan.eriksson@svenskcertifiering.se
Jonas Stridsman: jonas.stridsman@svenskcertifiering.se
Johan Björkman: johan.bjorkman@svenskcertifiering.com
Karsten Vidén: karsten.viden@svenskcertifiering.se
Karl Hedby: karl.hedby@svenskcertifiering.se
Karin Huttánus: karin.huttanus@svenskcertifiering.se
Karolina Borssén: karolina.borssen@svenskcertifiering.se
Katalin Holenyi: katalin.holenyi@svenskcertifiering.se
Kevin Daghouz: kevin.daghouz@svenskcertifiering.se
Lars-Christer Andersson: christer.l.andersson@svenskcertifiering.se
Lars Friberg: lars.friberg@svenskcertifiering.se
Lars-Erik Westergren: larserik.westergren@svenskcertifiering.se
Lars Petersson: lars.petersson@svenskcertifiering.se
Leif Hellgren: leif.hellgren@svenskcertifiering.se
Lena Bjuhr Erngren: lena.erngren@svenskcertifiering.se
Lucas Jordan: lucas.jordan@svenskcertifiering.com
Marie Björnholdt: marie.bjornholdt@svenskcertifiering.se
Maria Almesåker : maria.almesaker@svenskcertifiering.se
Martin Bargel: martin.bargel@svenskcertifiering.se
Martin Gredehall: martin.gredehall@svenskcertifiering.se
Martin von Berens: martin.von.berens@svenskcertifiering.se
Mats Andersson: mats.andersson@svenskcertifiering.se
Michael Dow: michael.dow@svenskcertifiering.se
Nathalie Lundmark: nathalie.Lundmark@svenskcertifiering.se
Per Elvin: per.elvin@svenskcertifiering.se
Per Fernström: per.fernstrom@svenskcertifiering.se
Peter Nyström: peter.nystrom@svenskcertifiering.se
Peter Josefsson: peter.josefsson@svenskcertifiering.se
Rami Haasén: rami.haasen@svenskcertifiering.se
Robert Seyfert: robert.seyfert@svenskcertifiering.se
Sandra Åstrand: sandra.astrand@svenskcertifiering.se
Siri Odelström Carlsson: siri.o.carlsson@svenskcertifiering.se
Stefan Forsberg: stefan.forsberg@svenskcertifiering.se
Stefan Enblom: stefan.enblom@svenskcertifiering.se
Susanne Arvidsson Stridsman: susanne.a.stridsman@svenskcertifiering.se
Therese Göthberg: therese.gothberg@svenskcertifiering.com
Tove Palm: tove.palm@svenskcertifiering.com

Kontakta oss

11 + 6 =